Fotogalerie z akcí

VeganFest 2017 (fotogalerie)

VF2017-prvni-vikend-18

Letošní šestý ročník VeganFestu navázal na dlouhou tradici a opět nabídl během dvou týdnů týdnů mnoho zajímavých přednášek, workshopů a dalších akcí. Přinášíme Vám výběr z fotografií, další najdete na Facebooku.

Nepřestávejte nás sledovat. Záznamy akcí se začnou již objevují na festivalovém YouTube kanálu. Informace o jejich zveřejnění najdete zde na webu i naší Facebookové stránce.

Další ročník se uskuteční opět za rok na jaře, a díky vašim reakcím z dotazníků bude jistě ve všech ohledech lepší. 😉 Těšte se s námi.

Skončil VeganFest 2016 (fotogalerie)

045

V neděli 20. března proběhl poslední den hlavního programu festivalu VeganFest. Letošní pátý ročník byl opět hojně navštěvovaný a nabídl návštěvníkům v průběhu třech týdnů mnoho zajímavých přednášek, workshopů, koncertů a dalších akcí.

Kolektiv pro zvířata (KPZ) jako organizátor děkuje všem návštěvníkům, které si dovolujeme požádat o vyplnění krátkého dotazníku. Díky Vašim názorům můžeme festival dále vylepšovat tak, aby byl pro vás ještě zajímavější. Děkujeme také všem přednášejícím a účinkujícím, podnikům, které se postaraly o stánky, tatérům za benefiční tetování. V neposlední řadě patří naše díky i Café Práh za poskytnutí prostoru pro hlavní program, Místogalerii Skleněná Louka a Vinyl Pub za prostory pro workshopy a koncert, Collective Collapse za krásná VeganFestová trička. Zlepšující se úroveň festivalu je možná i díky Vegalite jako dlouholetému pravidelnému podporovateli, nejen formou benefičních koncertů. Vyjadřujeme své díky také všem, kteří jakýmkoliv způsobem podporují aktivity KPZ včetně VeganFestu. Festival je bez sponzorů, nevýdělečný a je postaven na čistě dobrovolnické bázi. Jen díky vaší podpoře jej můžeme neustále zlepšovat a šířit informace o veganství jako zdravém a etickém životním stylu vhodném pro každého.

Nepřestávejte nás sledovat. Záznamy akcí se začnou již brzy objevovat na festivalovém YouTube kanálu. Informace o jejich zveřejnění najdete zde na webu i naší Facebookové stránce.

Další ročník se uskuteční opět za rok na jaře, a díky vašim reakcím z dotazníků bude jistě ve všech ohledech lepší. 😉 Těšte se s námi.

Brněnský VeganFest pokračuje (fotogalerie)

VF2016-foto-5.3.sobota-0001

První víkend letošního ročníku VeganFestu je úspěšně za námi, program ale pokračuje i během týdne. Čekají nás dva workshopy i pravidelné promítání, v pátek se uskuteční benefiční elektro/hip-hop koncert a o víkendu můžete navštívit další zajímavé přednášky v rámci hlavního programu v Café Práh.

Záznamy akcí se objeví po skončení festivalu na YouTube kanálu (jakmile dokončíme jejich zpracování). O zařazení jednotlivých témat budeme informovat jak zde, tak na Facebooku.

Děkujeme všem návštěvníkům a prosíme o vyplnění krátkého dotazníku. Díky vašim podnětům můžeme VeganFest udělat ještě lepším. 🙂